top of page

Truiense muntverzamelaars trekken aan de alarmbel: "Wie kan onze club nog redden?"Daniël Vandijck van de Truiense numismatische kring, beter bekend als de muntverzamelaars, trekt aan de alarmbel. "Wij hadden elke maand de 2de zondag onze ruilbeurs in het Oud Atheneum naast het Stadskantoor. Maar daar moeten we nu uit."


"We zitten met de handen in het haar", zucht Daniël Vandijck. "Als er geen oplossing komt, zullen er geen ruilbeurzen meer doorgaan. We moeten nu definitief uit het Oud Atheneum. Wie wil onze club redden? Wie kan ons een paar gouden tips geven om in de Trudo-stad te kunnen blijven. Want anders is onze club ten dode opgeschreven. Kom niet af met de burgemeester hè. Van het huidige stadsbestuur krijgen we hoegenaamd geen medewerking."

551 weergaven1 opmerking

Recente blogposts

Alles weergeven

1 Comment


Hugo Hechtermans
Hugo Hechtermans
Oct 24, 2021

Ik verzamel ook munten. Op het einde van de maand moet ik ook aan de alarmbel trekken... 😁

Like
bottom of page